Přes noc z 31.12. 2020 na 1.1. 2021 jsme zkrátili náš název z Hydronic Systems Prague s.r.o. na stručné a jasné Hydronix CZ s.r.o. a jsme tady dále pro vás ve stejném složení. Volejte, pište, objednávejte ... Těšíme se!

Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Určení:
bytová výstavba
komerční budovy
Zobrazit výsledky

Teplovzdušné jednotky se směšovací komorou

Teplovzdušné jednotky se směšovací komorou

V kategorii jednocestných ventilačních jednotek najdete teplovodní, horkovodní, parní a plynové ventilační teplovzdušné jednotky. Jednotky lze využít jak pro vytápění, tak pro přívod čerstvého vzduchu, popřípadě jeho filtraci a ohřátí na požadovanou teplotu.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Teplovzdušné jednotky se směšovací komorou představují investičně nejvýhodnější řešení v případech, kdy potřebujete zajistit přívod čerstvého vzduchu do haly a současně halu vytápět.

Ventilační teplovzdušné jednotky doporučujeme implementovat jako jednocestné ventilační jednotky, u kterých je přívod vzduchu zajištěn ventilátorem jednotky a odvod vzduchu z haly přirozenou cestou, například použitím gravitační klapky. Takto použitá zařízení jsou plně v souladu s platnou legislativou, zejména s nařízením komise EU č. 1253/2014 (Ecodesign).