Ceny u všech výrobků už jsou aktualizované a tedy platné od 1.7. 2022.

Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Zobrazit výsledky

Spotřebiče pro soustavy vytápění a chlazení

Spotřebiče pro soustavy vytápění a chlazení

V kategorii najdete široký sortiment spotřebičů pro vytápění a chlazení všech typů prostor. Pro výrobní, skladové a další haly dodáváme teplovzdušné jednotky, sálavé panely, a dále dveřní a vratové clony. Pro administrativní budovy či hotely, obchodní centra, restaurace a podobné prostory využijete zejména fancoily a dveřní clony.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Náš sortiment představuje ucelenou nabídku spotřebičů pro soustavy vytápění a chlazení.

  • Máte menší výrobní nebo skladovou halu a potřebujete topit? Myslíme na vás a máme pro Vás vedle teplovzdušných vytápěcích jednotek také řídící systém, ovládající kromě teplovzdušných jednotek také oběhové čerpadlo a zdroj tepla.    
  • Pro vytápění a větrání výrobní či skladové haly vybírejte z nabídky teplovzdušných jednotek, dveřních a vratových clon, větracích jednotek a destratifikátorů. Spolu s řídícím systémem FlowAir tvoří tyto spotřebiče ucelený sortiment, který pokryje vaše potřeby.
  • Máme řešení také pro případ, kdy se potýkáte s absencí teplé vody pro vytápění. V takové situaci můžete použít naše plynové nebo elektrické teplovzdušné jednotky.
  • Máte halu s výrazně rozdílným požadavkem na vytápění v jejích různých částech? Sálavé panely jsou v takovém případě jednoznačnou volbou - narozdíl od teplovzdušných jednotek předají teplo sáláním pouze na tu plochu haly, nad kterou jsou instalované.
  • Fancoily a dveřní clony jsou ideálním řešením, pokud stojíte před volbou koncepce systému vytápění a chlazení administrativní budovy, hotelu, restaurace či obchodního centra. Fancoily máme k dispozici v řadě velikostí i typů.