Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Zobrazit výsledky

HVAC ventily a ovládací pohony

HVAC ventily a ovládací pohony

Kompletní sortiment ventilů a ovládacích pohonů pro regulaci výkonu různě velkých spotřebičů a pro hydronické vyvážení rozvodů vytápění a chlazení. V kategorii dále najdete naší nabídku uzavíracích armatur a potrubních filtrů.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Náš sortiment HVAC ventilů je unikátní svou uceleností.

  • Řešíte vytápění novostavby bylového domu? Nebo rekonstrukci stávajícího?  Bez termostatických radiátorových ventilů a termostatických hlavice se jistě neobejdete.
  • Uvažujete o podlahovém topení v koupelně? RTL ventily a RTL boxy pro podlahové vytápění jsou řešením právě pro vás.  
  • Připravujete projekt velké administrativní budovy, hotelu, nemocnice nebo nákupního centra? Hydrauliku rozvodu a regulaci výkonu všech použitých spotřebičů zajistí naše vyvažovací ventily, dvoucestné a třícestné regulační ventily, popřípadě tlakově nezávislé 2-cestné regulační ventily osazené ovládacími pohony.
  • Řešíte systém rozvodu pitné či teplé vody, její cirkulace či směšování na požadovanou výstupní teplotu? Máme k dispozici ucelený soubor ventilů s kladným posudkem Státního Zdravotního Ústavu pro styk s pitnou vodou dle zákona 258/2000Sb. a vyhlášky MZ č. 409/2005Sb. Jedná se o automatické termostatické vyvažovací ventily pro cirkulaci teplé vody a termostatické směšovací ventily pro směšování teplé vody na požadovanou výstupní teplotu.       
  • Jste výrobcem objektových předávacích stanic tepla (OPS), tlakově závislých či nezávislých předávacích stanic tepla, popřípadě nebo rekonstrukci některé z nich? Určitě oceníte náš sortiment regulátorů tlakové diference, 2-cestných regulačních ventilů a servopohonů, mezi kterými najdete také verze s havarijní funkcí.

Naše termoelektrické (=termopohony) a elektromechanické (=servopohony) ovládací pohony jsou vhodné pro ovládání ventilů řady výrobců - radiátorové ventily Heimeier, Oventrop a Danfoss, dvoucestné regulační ventily a třícestné regulační ventily Siemens, Honeywell, JCI, ESBE, Sauter a další.