Ceny u všech výrobků už jsou aktualizované a tedy platné od 1.7. 2022.

Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Zobrazit výsledky

HVAC ventily a ovládací pohony

HVAC ventily a ovládací pohony

Kompletní sortiment ventilů a ovládacích pohonů pro regulaci výkonu různě velkých spotřebičů a pro hydronické vyvážení rozvodů vytápění a chlazení. V kategorii dále najdete naší nabídku uzavíracích armatur a potrubních filtrů.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Náš sortiment HVAC ventilů je unikátní svou uceleností.

  • Řešíte vytápění novostavby bylového domu? Nebo rekonstrukci stávajícího?  Bez termostatických radiátorových ventilů a termostatických hlavice se jistě neobejdete.
  • Uvažujete o podlahovém topení v koupelně? RTL ventily a RTL boxy pro podlahové vytápění jsou řešením právě pro vás.  
  • Připravujete projekt velké administrativní budovy, hotelu, nemocnice nebo nákupního centra? Hydrauliku rozvodu a regulaci výkonu všech použitých spotřebičů zajistí naše vyvažovací ventily, dvoucestné a třícestné regulační ventily, popřípadě tlakově nezávislé 2-cestné regulační ventily osazené ovládacími pohony.
  • Řešíte systém rozvodu pitné či teplé vody, její cirkulace či směšování na požadovanou výstupní teplotu? Máme k dispozici ucelený soubor ventilů s kladným posudkem Státního Zdravotního Ústavu pro styk s pitnou vodou dle zákona 258/2000Sb. a vyhlášky MZ č. 409/2005Sb. Jedná se o automatické termostatické vyvažovací ventily pro cirkulaci teplé vody a termostatické směšovací ventily pro směšování teplé vody na požadovanou výstupní teplotu.       
  • Jste výrobcem objektových předávacích stanic tepla (OPS), tlakově závislých či nezávislých předávacích stanic tepla, popřípadě nebo rekonstrukci některé z nich? Určitě oceníte náš sortiment regulátorů tlakové diference, 2-cestných regulačních ventilů a servopohonů, mezi kterými najdete také verze s havarijní funkcí.

Naše termoelektrické (=termopohony) a elektromechanické (=servopohony) ovládací pohony jsou vhodné pro ovládání ventilů řady výrobců - radiátorové ventily Heimeier, Oventrop a Danfoss, dvoucestné regulační ventily a třícestné regulační ventily Siemens, Honeywell, JCI, ESBE, Sauter a další.