Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Zobrazit výsledky

Spotřebiče pro soustavy vytápění a chlazení

Spotřebiče pro soustavy vytápění a chlazení

V kategorii najdete široký sortiment spotřebičů pro vytápění a chlazení všech typů prostor. Pro výrobní, skladové a další haly dodáváme teplovzdušné jednotky, sálavé panely, a dále dveřní a vratové clony. Pro administrativní budovy či hotely, obchodní centra, restaurace a podobné prostory využijete zejména fancoily a dveřní clony.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Náš sortiment představuje ucelenou nabídku spotřebičů pro soustavy vytápění a chlazení.

  • Máte menší výrobní nebo skladovou halu a potřebujete topit? Myslíme na vás a máme pro Vás vedle teplovzdušných vytápěcích jednotek také řídící systém, ovládající kromě teplovzdušných jednotek také oběhové čerpadlo a zdroj tepla.    
  • Pro vytápění a větrání výrobní či skladové haly vybírejte z nabídky teplovzdušných jednotek, dveřních a vratových clon, větracích jednotek a destratifikátorů. Spolu s řídícím systémem FlowAir tvoří tyto spotřebiče ucelený sortiment, který pokryje vaše potřeby.
  • Máme řešení také pro případ, kdy se potýkáte s absencí teplé vody pro vytápění. V takové situaci můžete použít naše plynové nebo elektrické teplovzdušné jednotky.
  • Máte halu s výrazně rozdílným požadavkem na vytápění v jejích různých částech? Sálavé panely jsou v takovém případě jednoznačnou volbou - narozdíl od teplovzdušných jednotek předají teplo sáláním pouze na tu plochu haly, nad kterou jsou instalované.
  • Fancoily a dveřní clony jsou ideálním řešením, pokud stojíte před volbou koncepce systému vytápění a chlazení administrativní budovy, hotelu, restaurace či obchodního centra. Fancoily máme k dispozici v řadě velikostí i typů.