Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Určení:
Zobrazit výsledky

Designové termostatické ventily s kuželovými hlavicemi pro koupelnová tělesa

Designové termostatické ventily s kuželovými hlavicemi pro koupelnová tělesa

V této sekci najdete termostatické ventily pro koupelnová otopná tělesa různých provedení a způsobů připojení. Produkty jsou dostupné nejen v tradiční bílé i černé barvě a chromu, ale také v méně obvyklých barvách, jakými jsou matný chrom, grafit, mosaz patina, zlatá či antracit.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Pro klasické “žebříky” máme k dispozici termostatické ventily se středovým připojením s roztečí portů 50mm, a dále termostatické ventily pro tělesa s krajním spodním připojením nebo jednobodovým připojením

Potřebujete připojit do koupelnového tělesa elektrickou topnou tyč a nechcete si hyzdit vaši krásnou koupelnu nehezkým “T připojením”? Pak oceníte ventily a šroubení řady Integra, které vám dodáme v barvě vašeho otopného tělesa. Topnou tyč připojíte bez dalších připojovacích garnitur, které by narušovaly výsledný estetický dojem.

V této sekci najdete řešení i pro designová otopná tělesa nestandardních tvarů a konstrukce. Zpravidla si poradíme také s nestandardní roztečí portů, nebo s připojením topné tyče středem tělesa. Zavolejte nám a společně probereme realizovatelnost vašich očekávání.