Přes noc z 31.12. 2020 na 1.1. 2021 jsme zkrátili náš název z Hydronic Systems Prague s.r.o. na stručné a jasné Hydronix CZ s.r.o. a jsme tady dále pro vás ve stejném složení. Volejte, pište, objednávejte ... Těšíme se!

Hydronix Hledat Menu
Kategorie (0)
Nebyla nalezena žádná kategorie
Produkty (0)
Nebyl nalezen žádný produkt
Články (0)
Nebyl nalezen žádný článek
Kategorie
Určení:
komerční budovy
průmyslové stavby
Zobrazit výsledky

Designové termostatické ventily pro koupelnová tělesa

Designové termostatické ventily pro koupelnová tělesa

V této sekci najdete termostatické ventily pro koupelnová otopná tělesa různých provedení a způsobů připojení. Produkty jsou dostupné nejen v tradiční bílé i černé barvě a chromu, ale také v méně obvyklých barvách, jakými jsou matný chrom, grafit, mosaz patina, zlatá či antracit.

>pokračovat ve čtení
Filtrace výsledků

Pro klasické “žebříky” máme k dispozici termostatické ventily se středovým připojením s roztečí portů 50mm, a dále termostatické ventily pro tělesa s krajním spodním připojením nebo jednobodovým připojením

Potřebujete připojit do koupelnového tělesa elektrickou topnou tyč a nechcete si hyzdit vaši krásnou koupelnu nehezkým “T připojením”? Pak oceníte ventily a šroubení řady Integra, které vám dodáme v barvě vašeho otopného tělesa. Topnou tyč připojíte bez dalších připojovacích garnitur, které by narušovaly výsledný estetický dojem.

V této sekci najdete řešení i pro designová otopná tělesa nestandardních tvarů a konstrukce. Zpravidla si poradíme také s nestandardní roztečí portů, nebo s připojením topné tyče středem tělesa. Zavolejte nám a společně probereme realizovatelnost vašich očekávání.